Soma'da yangın var

Soma'da yangın var

By: N1nj4 Date: 07-Oct-2017
Soma'da Orman Yangını - YouTube

Soma'da Orman Yangını - YouTube

MANİSA'nın Soma İlçesi'nin kırsal Türkpiyale Mahallesi. Yangın, havadan ve karadan müdahaleyle söndürüldü. Soma'da Orman Yangını. MCBÜ Rektörü Çelebi Hastanemizin 75 milyon lira borcu var - Duration. Manisa'nın Soma ilçesinde tadilat halindeki bir ilkokulun çatısında çıkan yangın korkulu anlar yaşanmasına neden oldu. Okulun hemen. Soma hakkında en son ve en doğru haberler Mynet haber farkı ile bu sayfada. Ali Söğüt, BBC Türkçe'ye Soma'da madenci olmayı anlattı. Soma faciasının ikinci yılı Değişen bir şey var mı. 21 ay sonra, yangının ilk çıkış yerinde keşif yapmak üzere, mahkeme heyeti, bilirkişiler, mağdur ve sanık avukatları, ocağa indi.

Soma'da okulda yangın - Manisa son dakika haberleri - Yeni Şafak

Soma'da okulda yangın - Manisa son dakika haberleri - Yeni Şafak

Sondakika Soma Haberleri İçin Tıkla. 03 Ekim 2017 Soma'da Su Taşkınlarına Karşı Önlem MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçe. 26 Eylül 2017 Manisa'da Orman Yangını Soma ilçesi Türkpiyale Mahallesi'nde çıkan yangın. Kısa sürede söndürülen yangın sonrası bölgede soğutma çalışması yapılmaya başlandı. 51 Müftü şaşırdı 'İstanbul'un en az 10 bin camiye ihtiyacı var'. Manisa'nın Soma ilçesinde ormanlık alanda yangın çıktı. Madenin içine temiz hava pompalanıyor. Yangın içerideki oksijeni yok ettiği için arkadaşlar sıkıntıda. Gaz maskeleri var ama onun da dayanma süresi var.".

Soma - Son Dakika Haberler - Son Dakika Haber En son haberler.
Soma - Son Dakika Haberler - Son Dakika Haber En son haberler.

Soma'da 5 Dönümlük Ormanlık Alan Zarar GördüManisa'nın Soma ilçesinde çıkan. İlçe temsilciliği işbirliğinde "Sokakta Satranç Var" etkinliği düzenlendi. Soma'da çıkan yangın sonucunda eşyaları kullanılmaz hale gelen iki aileye. Soma Haberleri Güncel ve Son Dakika Soma Gelişmeleri Hürriyet Soma sayfası. Soma'da orman yangını. Bu fotoğrafın anlattığı çok şey var.

Soma'da yangın var
Rating 4,8 stars - 408 reviews